Zandbak speelschip
€ 2.377
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Rollenspel, Zandspel |
| Valhoogte | 0,4 m |
| Afmetingen | 3,1 x 1,3 x 1,5 m |
| Valzone | 6,0 x 4,3 m |
| Obstakelvrije zone | 6,0 x 4,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 82 kg |
