Multi schommel 2 PZ H2.5
€ 4.146
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 6,9 x 1,8 x 2,9 m |
| Valzone | 8,0 x 6,2 m |
| Obstakelvrije zone | 8,5 x 7,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
