Klimfuik L10.3
€ 16.563
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Klimmen, Klimtoestel, Kruipen, Loungen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 10,3 x 2,4 x 1,8 m |
| Valzone | 13,7 x 5,8 m |
| Obstakelvrije zone | 13,7 x 5,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
