Speelschip Dogger
€ 9.040
Toestelinformatie
| Leeftijd | 2 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Rollenspel, Veren |
| Valhoogte | 1,3 m |
| Afmetingen | 3,1 x 1,2 x 2,7 m |
| Valzone | 6,3 x 4,7 m |
| Obstakelvrije zone | 6,3 x 4,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
