Combinatietoestel Arend
€ 20.675
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Glijden, Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 10,6 x 7,0 x 3,1 m |
| Valzone | 12,9 x 9,9 m |
| Obstakelvrije zone | 13,4 x 9,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 28 kg |
| Grootste onderdeel | 3,8 x 1,0 x 0,5 m |
