Basishut
€ 947
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Rollenspel |
| Valhoogte | nvt |
| Afmetingen | 1,6 x 1,6 x 2,9 m |
| Valzone | 4,6 x 4,6 m |
| Obstakelvrije zone | 4,6 x 4,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 947
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Rollenspel |
| Valhoogte | nvt |
| Afmetingen | 1,6 x 1,6 x 2,9 m |
| Valzone | 4,6 x 4,6 m |
| Obstakelvrije zone | 4,6 x 4,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |