Combinatietoestel
€ 9.852
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,6 x 2,5 x 3,1 m |
| Valzone | 6,5 x 5,9 m |
| Obstakelvrije zone | 7,0 x 5,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 28 kg |
| Grootste onderdeel | 3,8 x 0,2 x 0,2 m |
