Multi schommel nest 100cm H2.5
€ 5.313
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Loungen, Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 6,9 x 1,8 x 2,9 m |
| Valzone | 7,2 x 5,7 m |
| Obstakelvrije zone | 8,2 x 7,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
