2 varianten
op basis van materiaal
Speelhuis boerderij
€ 10.103
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen, Speelhuis |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,9 x 1,4 x 2,6 m |
| Valzone | 6,4 x 4,2 m |
| Obstakelvrije zone | 7,1 x 4,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
