Kabelbaan met bordes
€ 9.503
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Kabelbaan, Klimmen, Slingeren |
| Valhoogte | 1,2 m |
| Afmetingen | 2,1 x 3,1 x 4,1 m |
| Valzone | B (kabellengte + 2,1 m) |
| Obstakelvrije zone | A (kabellengte + 5 m) |
| Keuringsinstelling | ![]() |
