Peuterschommel met nest 100cm H1.5
€ 2.304
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Loungen, Schommelen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,6 x 1,0 x 1,7 m |
| Valzone | 4,3 x 2,3 m |
| Obstakelvrije zone | 4,3 x 2,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
