Multi schommel nest 100cm AW H3.0
€ 5.840
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Loungen, Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 6,6 x 1,7 x 3,1 m |
| Valzone | 7,2 x 5,7 m |
| Obstakelvrije zone | 8,2 x 5,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
