Palenbos
€ 2.360
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 3,8 x 2,0 x 2,4 m |
| Valzone | 6,0 x 4,9 m |
| Obstakelvrije zone | 6,0 x 4,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 2.360
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 3,8 x 2,0 x 2,4 m |
| Valzone | 6,0 x 4,9 m |
| Obstakelvrije zone | 6,0 x 4,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |