Combinatietoestel
€ 25.267
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Glijden, Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 10,3 x 6,0 x 3,1 m |
| Valzone | 12,8 x 9,0 m |
| Obstakelvrije zone | 13,3 x 9,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 65 kg |
| Grootste onderdeel | 3,8 x 1,0 x 0,5 m |
