4 varianten
op basis van materiaal
Duikel hexagon
SKUPST.000.084
ProductcategorieDuikelrekken
Sub productcategorieDuikel hexagon
ProductlijnAdventure Play
€ 1.476
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Duikelen |
| Valhoogte | 1,1 m |
| Afmetingen | 3,1 x 2,7 x 1,2 m |
| Valzone | 6,1 x 5,7 m |
| Obstakelvrije zone | 6,1 x 5,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
2 varianten op basis van materiaal
-
-
7 varianten op basis van materiaal
-
-
