Duikel hexagon
€ 1.476
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Duikelen |
| Valhoogte | 1,1 m |
| Afmetingen | 3,1 x 2,7 x 1,2 m |
| Valzone | 6,1 x 5,7 m |
| Obstakelvrije zone | 6,1 x 5,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 1.476
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Duikelen |
| Valhoogte | 1,1 m |
| Afmetingen | 3,1 x 2,7 x 1,2 m |
| Valzone | 6,1 x 5,7 m |
| Obstakelvrije zone | 6,1 x 5,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |