Oploop 5m
€ 2.853
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Klimmen |
| Valhoogte | <0,6 m |
| Afmetingen | 5,1 x 1,1 x 3,1 m |
| Valzone | 8,1 x 4,0 m |
| Obstakelvrije zone | 8,1 x 4,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
