2 varianten
op basis van materiaal
Watercombinatie puls
€ 10.290
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Educatie, Klimmen, Waterspel |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 6,4 x 2,0 x 1,4 m |
| Valzone | 5,5 x 3,2 m |
| Obstakelvrije zone | 9,7 x 5,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 80 kg |
| Grootste onderdeel | 2,5 x 1,5 x 0,5 m |
