Zandtoestel Maya Bay
€ 7.693
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Educatie, Rollenspel, Zandspel |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 3,4 x 2,2 x 2,3 m |
| Valzone | 4,8 x 5,8 m |
| Obstakelvrije zone | 4,8 x 5,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 65 kg |
| Grootste onderdeel | 3,1 x 0,2 x 0,2 m |
