Liaanbrug
€ 3.772
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 1,4 m |
| Afmetingen | 4,6 x 2,3 x 2,9 m |
| Valzone | 7,3 x 4,3 m |
| Obstakelvrije zone | 7,5 x 5,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 3.772
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 1,4 m |
| Afmetingen | 4,6 x 2,3 x 2,9 m |
| Valzone | 7,3 x 4,3 m |
| Obstakelvrije zone | 7,5 x 5,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |