Talud klimnet
€ 2.790
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | < 0,6 m |
| Afmetingen | 2,2 x 2,0 x 1,6 m |
| Valzone | 5,7 x 5,3 m |
| Obstakelvrije zone | 5,7 x 5,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
