2 varianten
op basis van materiaal
Enterrek
€ 3.710
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Fitnessen, Klimmen, Slingeren |
| Valhoogte | 2,1 m |
| Afmetingen | 2,3 x 1,4 x 2,5 m |
| Valzone | 4,6 x 5,6 m |
| Obstakelvrije zone | 4,6 x 5,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
