Combinatietoestel
€ 36.855
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 9,9 x 9,6 x 4,8 m |
| Valzone | 13,3 x 12,8 m |
| Obstakelvrije zone | 13,3 x 12,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 380 kg |
| Grootste onderdeel | 5,5 x 2,2 x 2,0 m |
