Klimpiramide
€ 3.242
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 2,4 x 2,4 x 1,5 m |
| Valzone | 5,9 x 5,7 m |
| Obstakelvrije zone | 5,9 x 5,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
