Klimkubus
€ 5.916
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Loungen |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 2,4 x 2,0 x 2,0 m |
| Valzone | 6,1 x 5,7 m |
| Obstakelvrije zone | 6,1 x 5,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
