Klimtoestel
€ 4.039
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 1,8 m |
| Afmetingen | 3,6 x 2,7 x 3,2 m |
| Valzone | 6,3 x 5,3 m |
| Obstakelvrije zone | 6,3 x 5,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Zwaarste onderdeel | 154 kg |
|---|---|
| Grootste onderdeel | 4,0 x 2,4 x 0,5 m |
