2 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 9.749
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,9 x 2,9 x 2,8 m |
| Valzone | 6,6 x 6,5 m |
| Obstakelvrije zone | 7,1 x 6,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Zwaarste onderdeel | 28 kg |
|---|---|
| Grootste onderdeel | 3,5 x 0,2 x 0,2 m |
