Speelschip Punter
€ 8.472
Toestelinformatie
| Leeftijd | 2 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Klimmen, Rollenspel, Zitten |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,1 x 2,0 x 2,4 m |
| Valzone | 6,5 x 5,4 m |
| Obstakelvrije zone | 6,5 x 5,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
