Veerplateau
€ 1.699
Toestelinformatie
| Leeftijd | 2 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Veren |
| Valhoogte | > 0,6 m |
| Afmetingen | 0,9 x 0,9 x 0,5 m |
| Valzone | 3,9 x 3,9 m |
| Obstakelvrije zone | 3,9 x 3,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
