Taludglijbaan H1.5
€ 3.324
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | < 0,6 m |
| Afmetingen | 3,1 x 1,0 x 1,9 m |
| Valzone | 1,5 x 2,6 m |
| Obstakelvrije zone | 6,2 x 3,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
