Taludglijbaan breed H0.93
€ 4.547
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Glijden |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,3 x 1,2 x 0,9 m |
| Valzone | 5,5 x 4,3 m |
| Obstakelvrije zone | 5,5 x 4,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
