Hellingklimmer Moby
€ 530
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Klimmen |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 2,4 x 0,2 x 2,0 m |
| Valzone | 5,2 x 3,0 m |
| Obstakelvrije zone | 5,2 x 3,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 530
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Klimmen |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 2,4 x 0,2 x 2,0 m |
| Valzone | 5,2 x 3,0 m |
| Obstakelvrije zone | 5,2 x 3,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |