5 varianten
op basis van materiaal
Stapstam Ø14-16cm H0.59m
€ 90
Robiniahout, FSC® gecertificeerd
PST.000.512
€ 69
Robiniahout, FSC® gecertificeerd
PST.000.513
€ 72
Robinia hout (FSC® Gecertificeerd)
PST.000.514
€ 72
Robinia hout (FSC® Gecertificeerd)
PST.000.515
€ 75
Robinia hout (FSC® Gecertificeerd)
PST.000.516
€ 90
Robinia hout (FSC® Gecertificeerd)
PST.000.517
€ 90
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Springen |
| Valhoogte | 0,59 m |
| Afmetingen | 0,2 x 0,2 x 0,59 m |
| Valzone | Ø 3,2 m |
| Obstakelvrije zone | Ø 3,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 20 kg |
| Grootste onderdeel | 0,2 x 0,2 x 1,3 m |
