4 varianten
op basis van materiaal
Balansbalk duo
€ 597
Toestelinformatie
| Leeftijd | 2 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,5 m |
| Afmetingen | 2,9 x 1,9 x 0,4 m |
| Valzone | 5,6 x 5,0 m |
| Obstakelvrije zone | 5,6 x 5,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
