Klimkubus met glijbaan
€ 10.276
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Loungen |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 5,2 x 2,4 x 2,7 m |
| Valzone | 8,1 x 6,1 m |
| Obstakelvrije zone | 8,6 x 6,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 198 kg |
| Grootste onderdeel | 2,6 x 2,0 x 0,4 m |
