Zandbak 3.0 x 3.0 m
€ 808
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Zandspel |
| Valhoogte | nvt |
| Afmetingen | 3,0 x 3,0 x 0,2 m |
| Valzone | 6,1 x 6,1 m |
| Obstakelvrije zone | 6,1 x 6,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 808
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Zandspel |
| Valhoogte | nvt |
| Afmetingen | 3,0 x 3,0 x 0,2 m |
| Valzone | 6,1 x 6,1 m |
| Obstakelvrije zone | 6,1 x 6,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |