Taludglijbaan met juk H1.0
€ 3.022
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,3 x 1,4 x 2,1 m |
| Valzone | 4,9 x 3,6 m |
| Obstakelvrije zone | 5,4 x 3,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
