8 varianten
op basis van materiaal
Taludglijbaan breed + bordes H1.0
€ 5.517
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Glijden |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,5 x 1,7 x 1,8 m |
| Valzone | 4,1 x 2,6 m |
| Obstakelvrije zone | 5,5 x 4,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 150 kg |
| Grootste onderdeel | 1,7 x 0,9 x 1,6 m |
