Klimkubus
€ 6.160
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Klimmen, Klimtoestel, Klimwand |
| Valhoogte | 2,3 m |
| Afmetingen | 1,7 x 1,7 x 2,4 m |
| Valzone | 5,5 x 5,5 m |
| Obstakelvrije zone | 5,5 x 5,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 24 kg |
| Grootste onderdeel | 2,9 x 0,8 x 0,2 m |
