2 varianten
Hellingklimmer 1.1m
€ 1.163
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Klimmen |
| Valhoogte | 0,2 m |
| Afmetingen | 2,2 x 0,5 x 2,1 m |
| Valzone | 5,7 x 3,8 m |
| Obstakelvrije zone | 5,7 x 3,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
