Balanspaal 4.0m
€ 400
Toestelinformatie
| Leeftijd | 2 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | < 0,6 m |
| Afmetingen | 4,0 x 0,2 x 0,2 m |
| Valzone | 6,8 x 3,2 m |
| Obstakelvrije zone | 6,8 x 3,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 400
| Leeftijd | 2 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | < 0,6 m |
| Afmetingen | 4,0 x 0,2 x 0,2 m |
| Valzone | 6,8 x 3,2 m |
| Obstakelvrije zone | 6,8 x 3,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |