2 varianten
op basis van materiaal
Zigzag balanceer
€ 3.085
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | < 0,6 m |
| Afmetingen | 5,4 x 1,5 x 1,4 m |
| Valzone | 7,9 x 4,5 m |
| Obstakelvrije zone | 7,9 x 4,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 90 kg |
| Grootste onderdeel | 2,0 x 1,5 x 0,4 m |
