Kleutertoren
€ 7.626
Toestelinformatie
| Leeftijd | 2 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Speelhuis |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,8 x 2,4 x 1,9 m |
| Valzone | 5,6 x 5,1 m |
| Obstakelvrije zone | 5,9 x 5,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 28 kg |
| Grootste onderdeel | 2,7 x 0,2 x 0,2 m |
