Rekstok trio H 1.9 - 1.6 - 1.4
€ 1.026
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 16 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Duikelen |
| Valhoogte | 1,8 m |
| Afmetingen | 3,0 x 0,7 x 2,2 m |
| Valzone | 5,5 x 5,2 m |
| Obstakelvrije zone | 5,5 x 5,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 45 kg |
| Grootste onderdeel | 3,0 x 0,5 x 0,5 m |
