Speelschip Kogge
€ 16.330
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Draaien, Glijden, Klimmen, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 7,2 x 3,0 x 3,7 m |
| Valzone | 9,1 x 6,4 m |
| Obstakelvrije zone | 9,6 x 6,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
