Balansbrug
€ 1.671
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 5,9 x 2,1 x 2,2 m |
| Valzone | 8,8 x 5,1 m |
| Obstakelvrije zone | 8,8 x 5,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 1.671
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 5,9 x 2,1 x 2,2 m |
| Valzone | 8,8 x 5,1 m |
| Obstakelvrije zone | 8,8 x 5,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |