Vrijstaande glijbaan 0.8 - 0.93m
€ 2.951
Toestelinformatie
| Leeftijd | 2 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,1 x 0,9 x 1,6 m |
| Valzone | 4,6 x 3,9 m |
| Obstakelvrije zone | 5,1 x 3,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
