2 varianten
op basis van materiaal
Touwbrug 4m
SKUPST.105.021
ProductcategorieEvenwicht & behendigheid
ProductlijnAdventure Play
€ 2.907
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,4 m |
| Afmetingen | 4,1 x 1,1 x 1,4 m |
| Valzone | 7,2 x 4,2 m |
| Obstakelvrije zone | 7,2 x 4,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
-
-
3 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
