2 varianten
op basis van materiaal
Low rope course
€ 3.731
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,9 m |
| Afmetingen | 11,7 x 2,2 x 4,1 m |
| Valzone | 15,1 x 5,6 m |
| Obstakelvrije zone | 15,1 x 5,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
