3 varianten
Low rope course
€ 856
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Klimmen |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 4,0 x 0,2 x 4,1 m |
| Valzone | 6,8 x 3,0 m |
| Obstakelvrije zone | 6,8 x 3,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
